צקי (יצחק) הנדל בן קרית חיים הלך לעולמו

 קבלתי מסר בסקייפ מאורה הנדל, להיום יוליוס שאחיה צקי ז"ל, נפטר אתמול.צקי גר בלאס ווגאס .פגשתי אותו פה בלוס אנג'לס, כשהגיע לכאן לפני מספר שנים,במפגש קרייתי. המפגש היה אצל אריק צוקרמן שגר ליד דיסני לנד, כשעתיים נסיעה מביתי.צקי  הנדל ז'ל , התגורר תקופה קצרה פה בלוס אנג'לס ולאחר מכן  עבר ללאס ואגאס  בה ניפטר אתמול.תודה רבה וכל טוב לכם.

יורם סתו

         

מאורי יסוד:

הבוקר עודכנתי ע"י יהודה פורת על פטירתו של חברנו צקי (יצחק) הנדל ז"ל. צקי גדל עמנו בקרית חיים וגר ברחוב א' (אלכסנדר זייד) סמוך לקן התנועה המאוחדת (היום הנוע"ל) היה חבר פעיל בעדת "מכורה" . בסיום לימודיו בבית הספר היסודי עבר לביה"ס החקלאי כפר גלים וכל העת שמר על קשר עמנו. בהגיענו לגיל גיוסנו לנח"ל כמקובל בקרית חיים חבר אלינו צקי בשנית שכן הגרעין שלנו הורכב מבני ובנות קרית חיים, תל אביב, וכתתו של צקי (המחזור השני) בביה"ס כפר גלים. יצאנו לשל"ת מוקדם בצרעה וצקי …נפצע בעבודתו על קומביין בשדות המשק, מה שמנע ממנו להתגייס והוא נשאר בצרעה. הוא לקח את זה קשה והקפיד להיות עמנו בקשר כל הזמן והיה מגיע לכל הביקורים והמפגשים. "תעודת הזהות" שלו הייתה האקורדיאון (ראו תמונה מצ"ב), שבכל הזדמנות היה מניף אותו וסוחף אותנו לשירה משולהבת.

למיטב ידיעתי (הייתי בקשר עם אחותו אורה מעת לעת), חי צקי לאחרונה בסן-פרנציסקו. לא היה לי קשר אתו ולפיכך אינני יודע דבר על מותו, לוויתו, ומקום קבורתו.
חבל על דאבדין ולא משתכחין – יהא זכרו ברוך.

           אורי יסוד

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *