צוויגי : מפגש שבועות המסורתי לזכר עמוס כרמלי-תודות

   לפתיחה  >   אתר הנצחה משפחתי לזכר עמוס כרמלי  

 

תודה לכל המשתתפים במפגש שבועות המסורתי על שם עמוס כרמלי ז"ל. תודה לוועדה המארגנת ולמשפחת שטיר המארחת. איחולי החלמה ובריאות טובה לכל מי שנבצר מהם להגיע למפגש עקב בעיות בריאות שלהם או של בני משפחה. תודה על הברכות ששלחו אלו שמכל סיבה שהיא לא יכלו להגיע היום לתמרת.

 

היה זה מפגש מעניין ומרגש עם השתתפות מרשימה של חברים מכל קצות הארץ מצפת ועד כפר עזה ואפילו מארה"ב הרחוקה. היטיב לסכם אותו יוסי וולך ביצירה המרגשת שכתב וקרא בתום מספר שעות מקסימות של בילוי בצוותא מלא סיפורים וחוויות אל מול הנוף המקסים של עמק יזרעאל. מי ייתן ונזכה לעוד מפגשים רבים כאלו בשנים הבאות. אני מקווה שאת מפגש ה 70 ב 2012 נתחיל לתכננן בהקדם ונצליח להביא אליו את כל החברים גם אלו שלא יכלו להגיע היום.

 

את הצילומים של מיכה חן ודוד רוזנפלד כמו גם את יצירתו של יוסי וולך וכל חומר אחר שמי מהמשתתפים מעוניין לשמר לטובת כולנו ניתן להעביר אל גייזי שביט, המכותב למייל זה, שיתעד את המפגש באתר של בני קרית חיים.

 

לבקשת חברים רבים אני מצרף כאן את הקישור לאתר ההתחברות שעליו ספרתי במפגש http://the-engagement.org/ . בדף הבית של האתר ניתן לצפות בסרטון שהוכן לכתבה ב CNN ובלשונית המדיה ניתן למצוא חומר מעניין נוסף. כל מי שיהיה מעוניין לאחר צפייה בחומרים אלו להצטרף לתנועת ההתחברות ולהשתתף בפעולותיה ובמפגשים שהיא עורכת מוזמן לכתוב אלי במייל חוזר.

 

בברכה

 

צוויגי 


 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *