24.7.08    ההבטחה הגדולה  מאת ש. (השם המלא במערכת)

 

 

הילדים הברדקיסטים של התרנגולת לא מצאו מקום אחר לשחק כדורגל אלא רק מתחת לחלון חדר השינה של השועל ואם זה לא מספיק אז עוד פונקט, בין שתיים לארבע.

 

עכשיו, השועל עובד משמרות בחברת חשמל ויצא לו לילה אתמול כך שמייד אחרי ארוחת הצוהריים שהכין לעצמו בעצמו, (רווק מבוקש אבל בכל זאת עדיין רווק), צחצח שיניים לבש את הפיג'מה, חבש את המצנפת, סידר את השעון על 16:00, סגר את התריסים הדליק מזגן תפש נפ ומיד התחיל לחלום על איזה שועלה בלי חזייה שראה אתמול במשרד ואז הופיעו בני הזונה האפרוחים הצהובים האלה והתחילו עם הכדורגל מתחת לחלון.

השועל ניסה לשים כר על הראש, אטמי אוזניים ומה לא, אבל הצרחות "תמסור" "חוץ" "גול" "לא היה פנדל" ו"השופט הברווז בן זונה" של בני התרנגולת, בני הביצה המזורגגים האלה, לא פסקו.

העיף שוב מבט בשעון לוודא שלא הזיז יותר מידי עם המעבר לשעון קיץ, אבל לא, השעה שתיים ועשרים.  החוק לצדו.

הרים טלפון למשטרה והתלונן לאיזה סוס אחד שישב ביומנאי שיש כאן כמה אפרוחים שמפריעים את מנוחת הצוהריים שלו, רק כדי לקבל צהלה חוזרת שלפני שהם באים הוא צריך להזמין בדיקה אקוסטית כדי לדעת כמה דציבלים יש ליד הכר שלו.

בשלב הזה היה כבר השועל עצבני משהו, הקריזה הלכה והתקרבה, שום דצי-דבילים ושום אקוסטיק אוחתק.

אימא שלהם לא תכיר אותם עוד מעט.

 

פתח את החלון בסערה, נשען על המעקה חצי גום ערוף ואז נתן צעקה שגם מי שלא מבין שועלית קלט את המסר מייד:

"תעופו מכאן קבינימאט לפני שאני יורד למטה ואוכל אתכם. זה שעת מנוחה. אני א-יין את האימא שלכם יה מניאקים !!"

 

עכשיו, האפרוחים מצד אחד חטפו פחד נוראי מהאש שיצאה לשועל מהאוזניים ומהשיניים הטוחנות שלו כולל ההשתלות בצד שמאל למטה , אבל מצד שני אחרי שוידאו אחד עם השני שזה באמת מה שהוא אמר, הפסיקו מייד את המשחק, רצו הביתה לאימא שלהם ואמרו לה:  אימא, אימא, השועל אמר לנו שהוא י-ין אותך אימא !

 

התרנגולת הייתה בהלם.  מאז נפטר בעלה התרנגול לפני 7 שנים מהתקף לב בטיסת כפרות היקפית מעל ראשה של איזה מתנחלת בערב יום כיפור, לא ידעה תרנגול או כל חיה אחרת והנה לפתע הודעה כזאת כי השועל, התותח הזה  יפה התואר והמצויד כנראה היטב שולח לה מסר מרטיט שכזה עם הילדים שלה  ?!

 

מרגע זה לא בזבזה גיבורת סיפורנו דקה.

מייד צלצלה והזמינה תורים אצל הקוסמטיקאית שלה, אצל הפדיקוריסטית  ואצל הספרית.

יעלה כמה שיעלה אמרה לעצמה, מכסימום אטיל עוד ביצה מספר שלוש ביום או שאסע לרומניה ואמכור פולקע אחת כדי לממן.

חשבה לעשות גם פילינג, בוטרוס גאלי בשפתיים, שאיבת שומן והרמת כרבולת, אבל הזמן קצר והשועל שלפי מה שאמר לילדים כנראה חרמן עליה ויכול להופיע כל רגע.

כל אחרי הצוהריים הוקדש לשיפור צורתה וריחה ועוד באמצע בין הקוסמטיקאית והספרית הספיקה לקנות זוג תחתונים אדומים סקסיים ב"ארוס חיות" ולקפוץ לבית מרקחת ולקנות דיאפרגמה במקרה והשועל ישכח להביא קונדומים.

רק זה חסר לה להתחיל להטיל ביצים עם בפנוכו שועלים קטנים מחבלים בכרמים.

לעת ערב שלחה את הילדים לסרט החדש "אפרוח בר מוח" ועוד נתנה להם כסף לפיצה שרק לא יחזרו לה הביתה מוקדם מידי.

 

בשבע בערב דפיקה בדלת.  הספיקה עוד לעשות אמבטיה לפני זה ולשים מתחת לכנפיים דיאודורנט של שועלות שקנתה אצל שועל אחד זקן שסב סבא שלו עוד היה הרוקח בתיבת נוח, ורצה לפתוח את הדלת.

 

השועל החתיך (פוקסי) לא בזבז זמן ומיד תפש את הבחורה ומשך אותה לחדר שינה. בשלב הזה מאחר ובין הקוראים ישנם גם ילדים קטנים וכן אוהדי "תנו לחיות להנות", לא נוכל להיכנס לפרטים ורק נציין כי התרנגולת הקשישה בניצוחו של פוקסי הצעיר הגיעה במהירות לשיאים ולפסגות  שמעולם לא תארה לה שהם ישנם בכלל.

אנקות וקרקורים כאלה שלה לא שמעו בשכונה הזאת כבר שנים מאז עזב ההיפופוטם לבית אבות.  כולם עמדו בחלונות מהנהנים בראשם איש לרעהו, חיה לרעותה, בקנאה.

לאחר שעה, כשהיא באפיסת כוחות מוחלטת ליוותה התרנגולת את השועל לדלת.

גם הוא כזכור עבד לילה ולא ישן בצוהריים אבל בכל זאת, על הסף, עוד נשיקה שועלית-תרנגולית, מבט שלו על תמונת האפרוחים הכולירות האלה שעל המזנון  ויאללה הביתה.

 

למחרת היה הישוב כמרקחה.

אתה? אתה השועל יפה התואר?  המשכיל?  שכל השועלות כורעות לרגליך ומבקשות עשה לי שועלון?  שאין חיה נקבה בעיר ובג'ונגל שלא הייתה רוצה אותך במיטתה, אתה הולך ומשתגל עם תרנגולת נוצות מסריחה שהולכת בבוץ ובחרא ומחרבנת ביצים?   יצאת מדעתך לגמרי?

 

ואז השועל מסתכל על כולם ובענווה אין קץ מסכם:

הכל נכון חברה אבל מה יכולתי לעשות?  הבטחתי לילדים....