זהבה ונדרהורן מברכת את נינתה הראשונה טובי ואת בנה גדי בן ה-60

זהבה ונדרהורן מברכת את נינתה הראשונה טובי ואת בנה גדי בן ה-60

מצורפת תמונת ארבעת הדורות: זהבה ונדרהורן דריזין+גדי ונדרהורן+ענבל קלייטון(ונדרהורן)+טובי קלייטון (הנינה)     

תמונת-4 דורות          סוניה ומשה דריזין ההורים של זהבה-ממייסדי קרית חיים       

   

 

ברוכים הבאים למסיבת הולדתה של נינתי טובי. טובי היא דור חמישי להורי,מייסדי קרית חיים ,נינה לזהבה וליונתן ז"ל,נכדה לברכה ולגדי, בת לענבל ולשון.

הכרתי את טובי,תחילה מן התמונות,ומיד התאהבתי בה, בינתיים טובי הספיקה להשתתף בקורס שחיה, וליהנות משפע סיפורים מפי הוריה.לענבל ולשון אני מאחלת שתזכו להרבה נחת,תגדלוה לחופה ולמעשים טובים-כפי שנהוג לומר אצלנו. לסבתא ברכה ולסבא גדי,גם לכם רוב נחת ושמחה, עם בואה של טובי הנכדה,שהיא גם נסיכה. (כן ירבו)

 

אינני יכולה להתעלם מכך שלפני יומיים בני גדי חגג יומולדת 60 . כמו בן טוב של מורה, גדי נולד ב-1 לספטמבר יום פתיחת שנת הלימודים, היה זה בשנת 1950 בשלהי מלחמת העצמאות,מצב המדינה היה בכי רע-גדי נולד לתקופת "הצנע",הממשלה חילקה הכול בהקצבה, לבוש, מזון, הכול…לא זכור לי שהיישוב התמרד או התלונן. כפי שאני רואה את הדור שנולד אז, אף אחד מהם לא ניזוק. גדי עבר ילדות ונערות בקרית חיים בבית ספר ארלוזורוב בו למדו גם אחיו יואב וצליל ואח"כ גם ילדיו ,ענבל ועופר. גדי שרת בצבא כמו כל נער בישראל, ואח"כ צריך להתפרנס, גדי ניצל את המקצוע שלמד בצבא, והקים יש מאין מפעל משגשג להידראוליקה. הקים משפחה עם ברכה בת קריית ביאליק,נולדו ענבל ועופר,ומכאן הנכדה טובי שהגיעה כמתנה לגדי ביום הולדתו.

 

ובכן ברכות מכל הלב,לאימא ולאבא,ענבל ושון, לסבתא ברכה ולסבא גדי,

היו ברוכים  ורוו נחת מטובי הנכדה. ולכל אורחינו,תודה שבאתם להשתתף בשמחתנו,ממני סבתא רבתה זהבה. חג שמח ושנה טובה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *