משה אלוני:בדיחות רפואיות לשבת

 

"דוקטור, הידים רועדות לי כל הזמן".

"האם אתה מרבה לשתות?"

"לא, הרוב נשפך לי".

 

 

צלצול הטלפון העיר את הרופא משנתו, והאיש שבצד השני אמר:

"אשתי נראית רע מאוד וכך היא גם מרגישה, התוכל לעזור?"

"גם אשתי נראית רע מאוד כבר עשרים שנה,

אבל אני לא מעיר בגלל זה אנשים באמצע הלילה", הגיב הרופא.

 

 

סנובית עומדת לעבור ניתוח

הרופא: אנחנו נעשה לך הרדמה מקומית

הסנובית: מה אין לכם הרדמה תוצרת חוץ ?? !!!

שושנה בק-העברה עם חיוך: תרגיל עוקץ משפחתי

יהודי מבוגר מתל-אביב מתקשר לבנו בניו יורק: "ממש חבל לי להרוס לך את היום, אבל אני חייב לבשר לך שאימא שלך ואני מתגרשים. ארבעים שנות סבל זה בהחלט מספיק". הבן צורח: "אבא, על מה אתה מדבר?!""אנחנו כבר לא מסוגלים להסתכל האחד על השנייה", משיב הזקן, "נמאס לנו, אז תתקשר אתה לאחותך בשיקגו ותספר לה", אמר וניתק את הטלפון. הבן ממהר להתקשר לאחותו המתגוררת בשיקגו, והיא מתפוצצת למשמע ההודעה: "נראה להם שהם מתגרשים?! אני אטפל בזה!" היא מיד מתקשרת לצעוק על אבא שלה: "אבא, אתם לא מתגרשים, אתה שומע?! אני ואחי נוחתים אצלכם מחר. עד אז אל תעשו שום דבר!!!"


הזקן מניח את השפופרת ומסתובב לאשתו: "זה הצליח מותק. לא רק שהם באים לפסח – הם משלמים בעצמם על כרטיסי הטיסה"…

שני קשישים משחקים גולף

אומר א' :  הראייה שלי כבר לא משהו…אולי ראית לאן עף הכדור ?

אומר ב' : בטח שראיתי

אומר א' : לאן ?

אומר ב' : אני לא זוכר

אסתר מוהל:הומור שיח גאונים

איינשטיין לצ'רלי צפלין : “ מה שאני הכי מעריך ביכולת האמנותית שלך זו האוניברסאליות שלך. אתה לא אומר מילה וכל העולם מבין אותך”

צפלין עונה לאיינשטיין : “ זה נכון, אבל התהילה העולמית שלך הרבה יותר גדולה משלי, כל העולם מעריץ אותך מבלי להבין מילה ממה שאתה אומר…”

"בגילנו" מתוך סיפורי אלישע שפירא

לפני ימים אחדים קרה לי מקרה משונה. תמר (רעייתי) התקשרה לטלפון הנייד לשאול אם זכרתי לקחת את הטלפון הנייד. תוך כדי שאני מדבר בדקתי ביד השנייה בחגורה והטלפון לא היה שם. אמרתי לה לא לדאוג ומייד חזרתי למשרד לחפשו. גם שם הוא לא היה. ביקשתי שהיא תחפש בבית עד שאני אגיע. אחר כך שמתי את הטלפון בנרתיק ולא הבנתי איך הוא הופיע שם פתאום. ממש נס.

לאביה (אחותי) שגם היא כבר כמעט "בגילנו", קרה מקרה דומה. היא איבדה את הטלפון שלה בבית. כאשר היא צלצלה למספר שלה – היא מצאה אותו מייד, היא רק לא הבינה מי יכול לצלצל אליה בשעה כזאת.

דן ברטלר שואל-גייזי משיב

לגייזי שלום,מדן ברטלר

כגולש ותיק בכל המדורים של "האתר-החופשי" הייתי מבקש ממך באם ניתן להקדיש עוד מדור באתר ל"שאלות-הגולשים" ?!!!, במדור זה יתאפשר לגולשים לשאול שאלות הקשורות בנושא עברה של קרית-חיים ומפרץ-חיפה,ולדוגמא אני מציע שאלה:ושאלתי היא, האם קיים קשר בין > המודעה המצורפת  לסרט "משמר-המפרץ" שראיתי לאחרונה שבו רואים את שפת-הים והמפרץ מצילים ,ומצילות עם אמצעי-מיגון והצלה, ומכאן נובעת השאלה,ברגשי-כבוד , לינק לסרט >   http://vimeo.com/80714322     

דן-ברטלר

**********************************************************

מגייזי :  לכבוד דן ברטלר- את התשובה לשאלתך תמצא בקישור המצורף  אנא פנה ל >הדוברת של חב' פרצנר זיפזיפ בע"מ